Příprava stavby

Návrh interiéru

Ohodnotit tuto položku
(4 hlasů)
Návrh interiéru Návrh interiéru

Návrh interiéru si nechte zpracovat opravdovými profesionály. Architektem nebo designérem. Vašemi náměty a představami doplníte designéra. Nejdůležitější je komunikace mezi Vámi a zpracovatelem návrhu.
Můžete i úplně vše nechat na bytovém designérovi od návrhu až po samotnou realizaci. Nemusí se Vám však trefit do vkusu.


Bytový architekt, designér

Bytový designér, architekt Vám navrhne jakýkoliv interiér. Zabývají se jak návrhy celých interiérů od bytu až po celý dům. Interiéry mohou být jak soukromé či komerční různých restaurací, vstupních hal, kanceláří apod. Každý bytový architekt by Vám měl představit návrhy jak krásné na oko, ale také, které  jsou i z funkčního hlediska praktické. Od příjemného prostředí, krátkých vzdálenosti, kdy máte vše při ruce až po chytré úložné prostory.
Při každém návrhu se nenechte hned unést jen krásným vzhledem, ale taky zda tento návrh vyhovuje přímo Vám. Každý má nejen jiný životní styl, ale i vkus. Někdo bude v navrženém prostoru trávit celé hodiny například. obývací pokoj. V koupelně se zas všichni sejdete jen při ranní očistě a určitě zde nebude trávit celý den.

Jak vytváří návrh interiéru bytový architekt?

Návrh interiéru při zohlednění vašich požadavků začíná nejdříve vypracováním dispozičního řešení. V návrhu je zahrnuta praktičnost, krátké komunikační cesty, tělesná pohoda. Pro prvotní prezentaci se zpracuje 3D prostorová vizualizace, ve které jsou vloženy skutečné materiály a textury. Interiér bude vybaven vhodným nábytkem, který bude v souladu s barvami stěn a podlah. Je praktický s dostatkem úložných prostor. Vybere se správné osvětlení pro konkrétní místnost, dle provozu a také jsou doplněna světla pro vytvoření příjemné atmosféry interiéru. Konečný výstup obsahuje výrobní dokumentaci včetně podkladů pro řemeslnické profese. Každá dokumentace navrženého interiéru by měla obsahovat především pohledy na jednotlivé stěny místnosti.

Chcete ušetřit a mít možnost si vybrat správného bytového architekta? Stačí vyplnit tento formulář s popisem Vašeho požadavku a odešlete. Díky tomu oslovíte více architektů a bytových designérů, kteří Vám nabídnou nejen své služby, ale i orientační cenu. Služba je zdarma a nezávazná.
Pak už si jen vyberete toho správného dle ceny nebo referencí apod... Díky službě ušetříte čas a peníze vlastním hledáním.


 

Finálním výstupem je 3D vizualizace. Díky ní si může uživatel udělat reálnou představu o svém interiéru ještě před samotnou realizací. Během realizace interiéru tak můžete očekávat to příjemné překvapení neboť dostanete to co bylo vizualizací představeno. Ušetříte tak peníze a čas, jakou vybavení interiéru bezesporu je.

Při návrhu budete konzultovat návrh před, v průběhu a po jeho dokončení. Vždy je vhodné Vaše náměty dávat včas. Tak aby byl vždy prostor pro jeho zapracování. Poté jsou práce spíše vicepracemi, které nesou fináční nároky.

Obecně při rekonstrukci interiéru pokud nebudete zasahovat do nosných stěn nebudete potřebovat stavební povolení. Při změně dispozice je třeba posoudit i jiná kritéria.

Proč využít služby bytového designera?

Získáte kvalitní návrh od profesionála, který bude trávit desítky hodin nad Vašim interiérem. Vždy to bude jedinečná práce pro konkrétní interiér, narozdíl od návrhu "zdarma" v kuchyňském nebo koupelnovém studiu, kde Vám většinou interiér navrhnou dle přednastavené "šablony". Takový návrh interiéru většinou trvá 2-3 hodiny.

Návrh interiéru vytváříte společně s architektem i vy. Je to přeci Váš osobní prostor, ve kterém se chcete citit dobře.

Díky vizualizaci získáte reálnou představu a budete mi klid na duši o budoucím vzhledu interiéru. S chutí se můžete pustit do samotné realizace.

Určitě nic nepodceňujte a věnujte dostatek času společně s architektem. Cena návrhu je přeci jen zlomkem toho, co by byste musel investovat do případncých úprav při nespokojenosti.

Číst 16480 krát

Související položky (podle značky)

 • Návrh koupelny

  Nejčastější místnost, kterou navštěvujeme jak po příchodu do domu tak i při odchodu k spánku je koupelna.
  Proto je vhodné, abychom se v koupelně cítili příjemně, ale nejen my, ale i Vaše případná návštěva. Proto věnujte rekonstrukci koupelny náležitou pozornost. Bude Vám sloužit několik let.


 • Vizualizace interiéru

  Co je vizualizace?:
  Je v dnešní době nejběžnější grafická prezentace o představě budoucí stavby. Vizualizace najdete často na bilboardech připravovaných staveb. Můžete si nechat vytvořit vizualizaci čehokoliv. Nejběžnější ve stavebnictví jsou vizualizace bytu, vizualizace koupelny, vizualizace kuchyně a vizualizace rodinného domu.

 • Stavební slovník

  Bojíte se zeptat architekta či projektanta, co které pojmy znamenají?

  Chcete vědět o čem úředník mluvil na stavebním úřadě? Co Vám napsal v rozhodnutí?

  Máme pro Vás stavební slovník, zde se můžete sami seznámit se základními pojmy.

O CHCI PROJEKT DOMU.cz

Chci projekt domu.cz je jediný poptávkový server orientovaný na realizaci. Zaměřujeme se na všechny poptávky, které jakkoliv souvisí s realizací domu. Od poptávek projektů, materiálů, stavebních firem až po reality.

Login Form

KONTAKT NA NÁS