O nás

Náš portál pomáhá začínajícím stavebníkům realizovat sny dle jeho představ.

Chcete-li realizovat dům, pergolu, plot, rekonstruovat byt nebo také sháníte řemeslíky a firmy. Usnadníme Vám práci obvoláváním a hledáním firem. Jednoduše si zadejte poptávku co sháníte, hledáte NEZÁVAZNĚ A ZDARMA.

Můžete poptávat(shánět) architekta, projektanta, projekty, statický posudek, projekt přípojek, elektro a jiné. Nabízíme však po vypracování projektu i následné služby řemeslníků, dodavatelů nebo stavební firmy. My Vaši poptávku zpracujeme a odešleme vhodným dodavatelům. Ti Vám zašlou cenovou nabídku nebo Vás kontaktují pro upřesnění detailů.

Co tím získáte?

Dozvíte se orientační ceny, ale také firmy ve Vašem okolí. Ušetříte čas a peníze hledáním firem. Dostanete nabídky a jen si vyberete vhodnou dle Vašich priorit. Po zadání můžete dodavatele využít, ale také nemusíte ničím se nezavazujete a nic neplatíte. V našich článcích o stavbě radíme jak vyřídit stavební povolení, co je obsahem projektu a v závěru jak postavit dům. Věříme, že naše služby využijete a doporučíte svým známým. Přidejte si nás na Facebooku a budete vědět veškeré naše novinky.

O CHCI PROJEKT DOMU.cz

Chci projekt domu.cz je jediný poptávkový server orientovaný na realizaci. Zaměřujeme se na všechny poptávky, které jakkoliv souvisí s realizací domu. Od poptávek projektů, materiálů, stavebních firem až po reality.

Login Form

KONTAKT NA NÁS